OFERTA

NASZA OFERTA

SPROWADZIMY TWOJE
WYMARZONE AUTO

Pomożemy Ci wybrać auto, sprawdzić stan techniczny, przebieg i historię. Mamy dostęp do baz danych serwisowych największych producentów samochodowych, co pozwoli wyeliminować niedbale serwisowane samochody już na wstępnym etapie weryfikacji. Biegle władamy jęz. niemieckim (i angielskim), co jest niezbędne dla prawidłowego przeprowadzenia transakcji, negocjowania warunków i ceny oraz dla wyjaśnienia wszystkich kwestii ze sprzedawcą i zadania każdego Twojego pytania. Doskonale znamy Niemców i niemiecką mentalność i wiemy, kiedy można przycisnąć temat, a kiedy należy odpuścić.

CHCESZ KUPIĆ AUTO BEZ WYCHODZENIA Z DOMU? TERAZ TO MOŻLIWE!

Jeśli zdecydujesz się zlecić nam całkowitą obsługę transakcji – pojedziemy, sprawdzimy auto na miejscu, będziemy tam Twoimi oczami i uszami, nogami i rękoma. Decyzję o zakupie podejmiesz na podstawie raportu z weryfikacji i 200-300 zdjęć samochodu. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności i przywieziemy auto pod dom. I to z polskim ubezpieczeniem OC+AC! Jeśli szukasz atrakcyjnego finansowania zakupu auta – również zapraszamy. Pomożemy wybrać najlepszą ofertę banku, a jeśli będzie trzeba – sami sfinansujemy zakup, szykując auto pod polski leasing i warunki Twojego banku.

JEŚLI ZECHCESZ, POJEDZIEMY RAZEM PO AUTO DO NIEMIEC

Nie wyobrażasz sobie kupna samochodu bez obejrzenia go z każdej strony na własne oczy? Bez obaw – usługa ta nadal jest w pełni dostępna. Zorganizujemy dla Ciebie indywidualny wyjazd, odbierzemy Cię z uzgodnionego miejsca i zawieziemy prosto do wybranych przez Ciebie samochodów. Na miejscu pomożemy Ci przeprowadzić oględziny, wynegocjować cenę i zorganizować tablice wyjazdowe, abyś mógł bezproblemowo mógł ruszyć w drogę powrotną do Polski już swoim nowym nabytkiem.

Kontakt

KONTAKT

Napisz do nas

Rozpocznij czat
Napisz do nas!
Dzień dobry, w czym możemy pomóc?