Nasze usługi podzielone są na kilka etapów i każdy jest wyceniony osobno.                              

 

Zaczynamy od weryfikacji danego ogłoszenia lub grupy ogłoszeń. Kontaktujemy się ze sprzedawcą w celu uzyskania dodatkowych informacji o aucie: czy jest jeszcze dostępny, ilu miał właścicieli, czy jest bezwypadkowe, ponownie lakierowane, jakie ma opony, jaka jest historia serwisowania i napraw itd. Po uzyskaniu VIN sprawdzamy numer w bazach danej marki oraz w niemieckich ubezpieczalniach.

Koszt weryfikacji ogłoszenia + VIN: 250 zł.                                                                                          

 

Przy większej ilości ogłoszeń do weryfikacji stosujemy rabaty i ustalamy cenę indywidualnie. Przykładowo przy wpłacie 750 zł możemy zaproponować weryfikację telefoniczną 5 ogłoszeń i sprawdzenie 3 VIN-ów.

Jeśli auto przejdzie pozytywnie zdalne sprawdzenie po bazach, można nam zlecić weryfikację stanu auta na miejscu. W zależności od lokalizacji miejsca weryfikacji kosztuje to od 1.500 do 2.250 zł. Jedziemy wtedy na miejsce i sprawdzamy stan auta na żywo: dokumentację, jego historię, stan lakieru, szczeliny, szyby, lampy, pasy bezpieczeństwa, ślady użytkowe, nadwozie i podwozie pod kątem występowania korozji i wycieków, kulturę pracy silnika, skrzyni biegów, układu kierowniczego, zawieszenia i wiele innych rzeczy. Po weryfikacji klient otrzymuje od nas pełny zestaw informacji o kondycji auta poparty pakietem ok. 400-500 zdjęć wraz z filmami w jakości HD.                                                              

                                                            

Dalszy etap to negocjacja ceny, warunków zakupu i przeprocesowanie całej transakcji wraz z odbiorem auta. Składa się na to ustalenie z klientem taktyki negocjacyjnej wraz z ofertą cenową przedstawianą sprzedawcy, pomoc w zawarciu umowy, translacja zamówienia, pośredniczenie w uzyskaniu tablic zjazdowych oraz sam odbiór auta połączony z ostatnią weryfikacją na miejscu, by zapewnić klientowi otrzymanie wszystkich dokumentów potrzebnych do rejestracji auta w Polsce. Niestety, czasem zdarzają się błędy w odbieranych na miejscu dokumentach: zły VIN, nie ten adres kupującego lub pomyłka w nazwisku. Niekiedy brakuje jakiegoś dokumentu lub np. zimowych opon, które miały być w bagażniku. Stąd nasza obecność przy odbiorze auta może być wskazana, gdyż jesteśmy w stanie od razu zareagować i interweniować u sprzedawcy.          

                                                                 

Przedostatni etap: negocjacja ceny i warunków transakcji, translacja i analiza zamówienia, pomoc w załatwieniu tablic i ewentualnym odzyskaniu kaucji: 1.500 zł + 200 EUR za tablice. 

                                                      

Koszt ostatniego etapu wraz z odbiorem auta: od 2.500-3.500 zł do w zależności od odległości + 250 EUR na pokrycie kosztu tablic i paliwa do zakupionego auta.

Rozpocznij czat
Napisz do nas!
Dzień dobry, w czym możemy pomóc?